• Domů
  • Blog
  • Proč si kazit interiér nevzhlednými radiátory

Proč si kazit interiér nevzhlednými radiátory

Dnes je kladen velký důraz na design, investujeme nemalé částky do vybavení svého vysněného bydlení, do materiálů z něhož jsou tvořeny dlažby, kuchyňské linky, nábytek a veškeré život nám ulehčující věci.

interier bez radiatoru uvodni foto

Při zařizování a plánování stavby či rekonstrukce v neposlední řadě myslíme na výběr správného topného systému, který nám má sloužit mnoho let a nejlépe bez dalších investic vložených do případných oprav či nákupů nových komponentů.

Přidanou hodnotou pro mnoho z nás, při volbě topného systému, je právě jeho nenápadnost či zapadnutí do celkového designu a stylu našeho útočiště.

Pokud zvolíme nejvíce rozšířenou variantu topení, kterou je v současné době plyn, musíme investovat vysokou částku do kotle a otopného systému a stojíme před otázkou, jak radiátory umístit, tak aby nám nenarušily koncept a celkovou ucelenost interiéru.

V případě, že chceme mít bezchybný a do detailu dotažený design interiéru, nabízí se možnost volby moderního, ekonomického a zdravého vytápění infračervenými fóliemi.
Pořizovací a provozní náklady jsou bez debat nejvýhodnějšími a náš interiér zůstane zachráněn.
Folie je možno instalovat do podlah, do stropů či do zdí. Jsou doplněny termostaty, jenž jsou nabízeny v mnoha podobách tedy můžeme vybrat ten, který nám zapadne do interiéru a jako jediný jej vidíme.

Udržme si styl, užívejme si zdravé teplo a šetřeme náklady i životní prostředí.

Autor: Katka Marečková