Popis pozice

Nejvíce času strávíte zpracováním nových poptávek od potenciálních klientů, dále pak komunikací se stávajícími klienty. Budete telefonicky zjišťovat další podrobnosti o stavebních projektech, vysvětlovat parametry a výhody našich fólií. Občas pomůžete s administrativou v kanceláři a přípravou podkladů pro účetní. Nepotřebujete dlouhou praxi, práce je vhodná i pro čerstvé absolventy. Nejdůležitější je pro nás přístup, vše ostatní vás rádi naučíme.

Náplň práce

  • Telefonická a e-mailová komunikace s klienty
  • Evidence hovorů a e-mailů do firemního CRM systému
  • Telefonické sjednávání schůzek
  • Spolupráce s kolegy napříč firmou
  • Příprava podkladů pro účetní oddělení
  • Administrativní činnosti

Co od vás očekáváme

  • Minimálně středoškolské vzdělání
  • Velmi dobré komunikační dovednosti
  • Kultivovaný mluvený i písemný projev, perfektní znalost češtiny
  • Aktivní a zodpovědný přístup k práci, samostatnost
  • Uživatelskou znalost práce s PC (Excel, Word)
  • Orientace v technické dokumentaci (výkresy) výhodou

Co vám nabízíme

  • Práci na plný úvazek s pevnou pracovní dobou PO – PÁ 9:00 -17:00 hod
  • Mzdu 25 tis Kč před zdaněním
  • Moderní pracoviště v Brně
  • Bonusy v případě plnění stanovených plánů
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost kariérního růstu
  • Příležitostný home office po zkušební době
  • Nástup od října 2021

Pokud vás pozice zaujala, dejte nám o sobě vědět. Pošlete životopis na katka@maxeco.info.