Volné místo: Asistent/ka obchodního oddělení

Popis pozice

Nejvíce času strávíte zpracováním nových poptávek od potenciálních klientů, dále pak komunikací se stávajícími klienty. Budete telefonicky zjišťovat další podrobnosti o stavebních projektech, vysvětlovat parametry a výhody našich fólií. Občas pomůžete s administrativou v kanceláři a přípravou podkladů pro účetní. Nepotřebujete dlouhou praxi, práce je vhodná i pro čerstvé absolventy. Nejdůležitější je pro nás přístup, vše ostatní vás rádi naučíme.

Náplň práce

  • Telefonická a e-mailová komunikace s klienty
  • Evidence hovorů a e-mailů do firemního CRM systému
  • Telefonické sjednávání schůzek
  • Spolupráce s kolegy napříč firmou
  • Příprava podkladů pro účetní oddělení
  • Administrativní činnosti

Co od vás očekáváme

  • Minimálně středoškolské vzdělání
  • Velmi dobré komunikační dovednosti
  • Kultivovaný mluvený i písemný projev, perfektní znalost češtiny
  • Aktivní a zodpovědný přístup k práci, samostatnost
  • Uživatelskou znalost práce s PC (Excel, Word)
  • Orientace v technické dokumentaci (výkresy) výhodou

Co vám nabízíme

  • Práci na plný úvazek s pevnou pracovní dobou PO – PÁ 9:00 -17:00 hod
  • Mzdu 25 tis Kč před zdaněním
  • Moderní pracoviště v Brně
  • Bonusy v případě plnění stanovených plánů
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost kariérního růstu
  • Příležitostný home office po zkušební době
  • Nástup od října 2021

Pokud vás pozice zaujala, dejte nám o sobě vědět. Pošlete životopis na katka@maxeco.info.

Topné folie MAXECO 3. generace

Teplo do vašeho domova

folie maxeco 390x260V čem jsou topné folie jiné? Většina klasických otopných soustav využívá fyzikální jev nazývaný konvekce, který označuje proudění tepla prostřednictvím kapaliny nebo vzduchu. Při konvekci dochází ke ztrátám a zpoždění. Topné folie konvekci nevyužívají. Předávají energii IR zářením sáláním. U tohoto fyzikálního jevu dopadá energie na předmět, který je ohříván, okamžitě, bez časového prodlení a se zanedbatelnými ztrátami. Dochází k rychlému náběhu pocitu tepla a šetření spotřeby energie.

Sálání denně cítíme od našeho Slunce, které je zdrojem veškerého života na Zemi. Z něj sálá infračervené záření, které našemu tělu dodává tepelnou energii. Topná folie sálá dlouhovlnné infračervené záření označované jako IR-C s vlnovou délkou 3-100 μm bez viditelného podílu světla. Toto vlnění prochází vzduchem bez jakýchkoliv zábran a mění se na tepelnou energii až po dopadu na plochu předmětů, jako jsou stěny domu, nábytek, ale i lidské tělo.

Samoregulační fólie mají mnohé výhody

Vyplatí se je instalovat i u Vás doma

  • tenká, jen 0,5 mm silná fóliová technologie systému vyhřívání na základě dlouhovlnného IR záření
  • zdravé teplo, biologicky optimální pro organizmus člověka
  • prokazatelné antibakteriální a protiplísňové účinky
  • vysušuje vlhké zdi
  • zlepšení kvality vzduchu, bez nežádoucího elektromagnetického záření
  • široké spektrum využití
  • výrazná úspora energie
  • rychlost montáže a demontáže
  • dlouhá životnost, více jak 40 roků
  • vysoká rychlost náběhu na požadovanou teplotu – od 15 min.
  • záruka 15 let
  • samoregulační, schopná samostatně a automaticky přizpůsobit teplotu povrchu
  • bezpečnější, schopná dlouhodobého provozu do teplot až 160 °C
  • vodotěsná, použitelná i do exteriéru
Více o samoregulaci